your location front page bigo live app

Cuma Mesajları apk

shehzad tv live

“Baz arkadalar mesaj paylamada problem yaamlar anladm kadaryla. Paylamak istediiniz mesajn zerine basl tutun ve payla ek

“Bazı arkadaşlar mesaj paylaşmada problem yaşamışlar anladığım kadarıyla. Paylaşmak istediğiniz mesajın üzerine basılı tutun ve paylaş ekranının çıkmasını bekleyin, ardından hangi uygulama ile paylaşmak istiyorsanız onu seçin. Bu kadar kolay..

v1.3 –> Seçilen mesaj yerine başka mesaj paylaşma problemi giderildi (Özlü Sözler Sayfası).

* Paylaşmak istediğiniz mesaja basılı tutarak, paylaşılabilecek uygulamalar sayfasını açabilir ve mesajı sevdiklerinize iletebilirsiniz.

**350 ye yakın ayet,hadis ve özlü sözler. Hadislerin ve özlü sözlerin büyük bölümünün kaynağı mevcuttur.

***Mesajlar 3 kategoriye ayrılmıştır. (Ayet, Hadis, Özlü sözler). Göndermek istediğiniz mesajın üstüne uzunca basarak, mesaj olarak yada sosyal paylaşım sitelerini kullanarak metini kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

****Uzun süredir biriktirdiğim hadis ayet ve genel içerikli özlü sözleri bu uygulamayla sizlerle paylaşıyorum. Cuma günleri eşe dosta gönderilecek mesaj bulmak ve bulduktan sonrada yazmak kendi adıma zor bir işti. benim gibi aynı problemi yaşayanlar için böyle bir uygulamayı hazırladım ve beğenilerinize sunuyorum.”

Download APK(1.3)

This article comes from the Internet and does not representcricket live appPosition, please indicate the source for reprinting:https://www.myoldpc.com/8060/cuma-mesajlari-apk/

hnc sports live